Черкаський район, Черкаська область

Під знаком Купідона

Кохання — то найкраще почуття!
Воно без меж, воно безкрає!
З любові починається життя,
Вона усе найкраще починає!
     День Святого Валентина або День всіх закоханих — найромантичніше свято. Його відзначають 14 лютого в багатьох країнах світу. Закохані та і просто друзі дарують один одному квіти, валентинки, подарунки.
     В цей святковий день Білозірський Центр культури і дозвілля зустрічав гостей на конкурсно–розважальній програмі «Під знаком Купідона». Все навколо налаштовувало на романтичні, приємні роздуми і почуття. Це і художні декорації в червоно–білих кольорах, безліч сердечок, «купідони», що вражають серця закоханих, романтична музика, кліпи та слайди про кохання.
     Ведучі свята — Усік Сніжана і Чубенко Дмитро майстерно і професійно виконували свою роботу з конкурсантами, глядачами і журі.
     Конкурсанти, а це три пари друзів, з перших хвилин зачарували глядачів і членів журі своєю безпосередністю, талантом, старанністю і позитивом. Творчо ці пари підійшли і до створення свого святкового іміджу. Кожна пара була стильно одягнена в однакових тонах та зі своїми аксесуарами.
     «Коханню всі віки підвладні» — істина відома. Це ще раз довели учасники вокальної студії «Сяйво» (кер. Боркута Н. О.) своїми піснями. А музична композиція «А ти мене любиш?» у виконанні молодших учасників цієї студії викликав шквал аплодисментів.
     У програмі свята був і дебют — це виступ Демиденко Оксани з піснею «Я стану морем».
     Цікаві конкурси змінювалися не менш цікавими художніми номерами: піснями і танцями.
     Одним із дев'яти конкурсів був конкурс «Домашнє завдання». Учасниці приготували кулінарну страву на свій вибір. За перемогу в цьому конкурсі був окремий особливий приз. Його отримала Гриценко Алла за смачні вареники.
     Непомітно промайнув час. Проведені всі конкурси і журі оголосили результати. Переможцями конкурсу стала пара №3, яка набрала найбільшу кількість балів — це Гриценко Алла і Лютий Олексій. Пари №1 та №2 набрали однакову кількість балів. Та найголовніше, що між учасниками не відчувалася атмосфера суперництва. Це була дружня гра, розвага. Вони раділи один за одного.
     По закінченню свята — церемонія нагородження. Для всіх учасників вручили великий святковий торт у вигляді серця. Від голови Білозірської об'єднаної територіальної громади В. П. Міцука і спонсорів свята — приватних підприємців Міцук В. О., Діброви С. М., Баса О. В., Войтка В. М. учасниками конкурсу і ведучими свята вручили подарунки і квіти.
     Сподіваємось, що яскраві враження і приємні радісні відчуття отримали і учасники свята, і глядачі.