Черкаський район, Черкаська область

Вистава «Он пришёл незнакомцем»

У суботу 6 лютого 2016 року Білозірський Центр культури і дозвілля зустрічав гостей. Ставили виставу «Он пришёл незнакомцем» євангельські християни — баптисти, прихожани першої баптиської церкви м. Черкаси.
     В сюжеті вистави переплетені біблійні оповіді і реальні подіії: історія народження Ісуса Христа і незвичайна пригода царя Олександра II.
     У виставі були задіяні близько 60 осіб: дорослих і дітей. Гарно, художньо оформлені декорації, костюми дійових осіб — все це відображало епоху дійства і доповнювало зміст.
     Ідея, яка пронизувала всю виставу — Люди! Будьте милосердними! Поважайте і любіть ближніх! Допоможіть тому, хто цього потребує!
     У фіналі п'єси глядачі побачили і зрозуміли, що добро, зроблене для інших, повернеться сторицею.
     Запрошені, а це близько 400 дітей віком від 6 до 12 років з сіл Білозір'я та Ірдинь з цікавістю подивилися виставу. По закінченні дійства кожна дитина отримала подарунок. Це вже третя така благодійна зустріч віруючих першої християнської церкви м. Черкаси з дітьми.
     Голова Білозірської об'єднаної територіальної громади В. П. Міцук подякував організаторам і учасникам вистави і побажав усім здоров'я, злагоди, порозуміння і добра.
Керівник художній Л. П. Ткаченко