Розроблена програма — енергозбереження та енергоефективності

Дата: 07.04.2016 12:55

1. Відділом економічного розвитку та інвестицій Білозірської сільської ради розроблена «Програма енергозбереження та енергоефективності Білозірської сільської ради на 2016-2020 роки», затверджена рішенням сесії Білозірської сільської ради від 15 березня  2016р. №12-3/VII.

Пріоритетними напрямами Програми є запровадження енергоефективних заходів та технологій, які якнайшвидше забезпечать ефективне використання і економію паливно-енергетичних ресурсів.

Програма містить перелік основних заходів та план дій, виконання яких спрямоване на забезпечення реалізації в Білозірській сільській раді державної політики у сфері енергозбереження, вдосконалення системи управління енергозбереженням, спрямованої на підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів у бюджетній та комунальній сферах, формування у населення світогляду, орієнтованого на енергозбереження, отримання енергозберігаючого, соціального та економічного ефекту.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься  на основі залучення коштів державного фонду регіонального розвитку, коштів місцевого бюджету, власних коштів суб’єктів господарювання, населення, інвестиційних коштів та коштів з інших позабюджетних джерел.

2. Задля удосконалення управління сферою енергозбереження, для підвищення енергоефективності економіки та соціальної сфери громади та досягнення розрахованого потенціалу економії паливно-енергетичних ресурсів розроблено Енергетичний паспорт бюджетних установ Білозірської сільської ради, в якому висвітлено основні показники споживання енергоносіїв бюджетних установ, що знаходяться на балансі сільської ради.

3. Відповідно до розробленої Мінрегіоном типової структури розроблено План соціально-економічного розвитку Білозірської сільської ради на 2016 рік, який затверджений на сесії сільської ради №13-12/VII від 25.03.2016 року.

План розроблено з метою висвітлення єдиної політики розвитку сільської об’єднаної територіальної громади у 2016 році, реалізації пріоритетів, які б забезпечили зростання добробуту і підвищення якості життя населення об’єднаної громади за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності, як основи для збалансованого зростання стандартів та показників економічного розвитку.

Відповідно до результатів соціально - економічного розвитку, наявних проблем та нагальних потреб територіальної громади, можливостей сільського бюджету на 2016 рік, визначено цілі, пріоритети та завдання соціальної й економічної політики та розроблено основні заходи щодо їх реалізації.