Флешмоб читання Шевченківських творів

В сім`ї вольній, новій,
Не забудьте пом'янути
 Незлим тихим словом.

10 березня в Білозірській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2 учні та вчителі із «Кобзарями» у руках вшановували пам`ять Т.Г.Шевченка. Бажаючих взяти участь у безупинному читанні його поезій виявилося дуже багато. Флешмоб патріотичного читання Шевченківських творів розпочали учні 9-го класу із виконання вірша «Не нарікаю я на Бога», «Тополя», «Над Дніпровою сагою», «По діброві вітер виє».
Естафету читання невмирущої поезії Тараса Шевченка продовжили учні інших класів школи. У бібліотеці школи відкрилася виставка до 203-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття". Також було організовано виставку дитячих малюнків-ілюстрацій до творів поета. Поезія Шевченка залишається близькою і зрозумілою сучасникам, сам поет близький серцю кожного. Не випадково ж його називають Великим Кобзарем!
Захід підготувала і провела вчитель української мови та літератури Яцюк Л.В.