Study-tour з обміну досвідом «Кращі практики місцевого самоврядування: інструментарій комплексного розвитку громади м.Тростянець»

Дата: 26.06.2017 13:00

Грищенко І.А., заступник сільського голови з питань освіти та охорони здоров’я,  Люта Н.О., начальник відділу культури, туризму, молоді, спорту та з питань захисту прав дітей та Приходько Н.М., реєстратор виконавчого комітету Білозірської сільської ради разом із прeдставниками ОТГ Чeркаської області, 24 червня 2017 року відвідали офіс Сумського Цeнтру розвитку місцeвого самоврядування. Була проведена неформальна зустріч із працівниками Цeнтру та представниками владних структур області.

24-25 червня 2017 року відвідали м. Тростянець. Цікавою темою для обговорення стало питання побудови ефективної системи місцевого самоврядування в громаді – через якісне управління на прикладі м. Тростянець. Зустрічаюча сторона презентувала Стратегію розвитку міста, створення сприятливих умов задля залучення інвестицій, познайомила із проектами з енергозбереження, дієвої системи громадського моніторингу дій місцевих органів влади та використання історичної та культурної спадщини для розвитку громади.

Вдячні за організовану поїздку Черкаському Цeнтру розвитку місцeвого самоврядування.