Білозірська громада

Черкаська область, Черкаський район

Кубок України із футзалу серед юнацьких команд 2007-2008р.н. (U-11)

Дата: 28.11.2017 13:06
Кількість переглядів: 110

27 листопада відбулося відкриття Кубок України із футзалу серед юнацьких команд 2007-2008р.н. (U-11). З’їхалося 16 команд  з різних куточків України:

ФСК «Іллічівець» м.Чорноморськ, Одеська обл.

ДЮСШ №4 м.Рівне

«Надія Прикарпаття» м.Івано-Франківськ

ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1 м.Черкаси

ДЮСШ м.Ватутіне, Черкаська обл.

ФК «ІнБев Junior» м.Житомир

«Явір-Олімп» м.Сміла, Черкаська обл.

СДЮШОР №2 м.Кропивницький

ФШМ ФК «Явір» м.Черкаси

ДЮСШ м.Вугледар, Донецька обл.

«Лідер» м.Кобеляки, Полтавська обл.

ДЮСШ «Дніпро-80» м.Черкаси

ДСТ «Колос»-«Фортуна» м.Христинівка, Черкаська обл.

Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» с.Білозір’я, Черкаська обл.

«Шторм» м.Запоріжжя

ДЮСШ «Марріон» м.Одеса

З привітальними словами  до юних спортсменів звернулися  обласний депутат Володимир Лашкул та сільський голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук, які побажали  цікавої гри та перемоги найкращим.

  

  

До Вашої уваги пропонуємо розклад змагань.

Група «А»

27.11 (понеділок)

11.45 ДЮСШ №4 – «Шторм»   5-1

16.30 ДЮСШ «Дніпро-80» – СДЮШОР №2   1-7

19.00 «Шторм» – ДЮСШ «Дніпро-80»   1-1

28.11 (вівторок)

08.45 СДЮШОР №2 – ДЮСШ №4

13.15 ДЮСШ «Дніпро-80» – ДЮСШ №4

14.00 «Шторм» – СДЮШОР №2

Група «Б»

27.11 (понеділок)

12.30 «Лідер» – ФСК «Іллічівець»   1-5

13.15 ФК «ІнБев Junior» – «Явір-Олімп»   0-3

18.15 ФСК «Іллічівець» – ФК «ІнБев Junior»   3-0

28.11 (вівторок)

09.45 «Явір-Олімп» – «Лідер»

14.45 «Лідер» – ФК «ІнБев Junior»

15.30 «Явір-Олімп» – ФСК «Іллічівець»

Група «В»

27.11 (понеділок)

14.00 «Надія Прикарпаття» – ДЮСШ м. Ватутіне   7-0

15.00 ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1 – ДЮСШ м. Вугледар   1-4

28.11 (вівторок)

10.15 ДЮСШ м.Ватутіне – ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1

11.00 ДЮСШ м.Вугледар – «Надія Прикарпаття»

16.15 ДЮСШ м.Ватутіне – ДЮСШ м. Вугледар

17.00 ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1 – «Надія Прикарпаття»

Група «Г»

27.11 (понеділок)

15.45 ДЮСШ «Марріон» – ФШМ ФК «Явір»   1-1

17.15 Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» – ДСТ «Колос»-«Фортуна»   1-9

28.11 (вівторок)

11.45 ДСТ «Колос»-«Фортуна» – ДЮСШ «Марріон»

12.30 ФШМ ФК «Явір» – Академія «Черкаський Дніпро-Зоря»

17.45 ДЮСШ «Марріон» – Академія «Черкаський Дніпро-Зоря»

18.30 ДСТ «Колос»-«Фортуна» – ФШМ ФК «Явір»

29.11 (середа)

08.00 3 місце Гр. «А» – 4 місце Гр. «Г»

08.45 3 місце Гр. «Г» – 4 місце Гр. «А»

09.30 3 місце Гр. «Б» – 4 місце Гр. «В»

10.15 3 місце Гр. «В» – 4 місце Гр. «Б»

11.00 1 місце Гр. «А» – 2 місце Гр. «Г»

11.45 1 місце Гр. «Г» – 2 місце Гр. «А»

12.30 1 місце Гр. «Б» – 2 місце Гр. «В»

13.15 1 місце Гр. «В» – 2 місце Гр. «Б»

14.00 1 гра за 13-16 місце

14.45 2 гра за 13-16 місце

15.30 1 гра за 9-12 місце

16.15 2 гра за 9-12 місце

17.00 1 гра за 5-8 місце

17.45 2 гра за 5-8 місце

18.30 І півфінал

19.15 ІІ півфінал

30.11 (четвер)

08.00 гра за 11 місце

08.45 гра за 9 місце

09.30 гра за 7 місце

10.15 гра за 5 місце

11.00 малий фінал

12.00 Фінал

13-00 Урочисте нагородження та закриття змагань

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь