В Білозірській ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 розпочався Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та охорони праці

Дата: 24.04.2017 13:08

Статистика цифр свідчить, що кількість дітей, які загинули від власної необережності чи безпечності, зростає з кожним роком.
І основна причина такого катастрофічного стану справ – незнання правил особистої безпеки, невміння передбачити безпеку, по можливості її уникнути, а при необхідності – діяти. Діти психологічно не готові до екстремальних ситуацій, не відчувають небезпеку і впевнені, що трагедія може статися з ким завгодно, окрім них.
Мета проведення Тижня безпеки життєдіяльності – комплексне розв’язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасників навчально-виховного процесу та активізація діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності. Тому з 24 по 28 квітня 2017 року в Білозірській ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 розпочався Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та охорони праці.
Відповідно до тематики Тижня 24 квітня з учнями 8 та 9 класів були проведені заходи:
- практичне заняття «Допоможи другу» на знання правил першої долікарської допомоги;
- тестування учнів на тему «Чи знаєш ти?»;
Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.