У Білозірській ОТГ відбувся семінар-навчання з медсестрами та працівниками харчоблоків шкіл і дошкільних навчальних закладів.

Дата: 28.07.2017 13:11

Як  скласти перспективне меню, щоб воно було раціональним та корисним?

Що нового в законодавчій базі? Як правильно проводити прийом продуктів харчування, про це, та не тільки, 27 липня оновлювали свої знання  працівники харчоблоків та медичні сестри навчальних закладів  нашої громади. Проведення навчання стало можливим завдяки співпраці між Білозірської сільською радою та Управлінням Держпродспоживслужби в Черкаському районі.

Фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Черкаському районі ознайомила присутніх з  вимогами діючого законодавства для організації якісного та раціонального харчування дітей, по дотриманню вимог санітарного законодавства під час організації дитячого харчування, правилами ведення відповідної документації, тощо.

Особливу увагу під час навчання було звернено на  вимоги до постачання та  умов зберігання і реалізації продуктів харчування, технології приготування страв, дотримання санітарно-епідеміологічного режиму на харчоблоках, вимог до устаткування та інвентарю.