Демократична школа

Дата: 17.03.2017 13:14

13 – 14 березня координатори проекту «Демократична школа» гостинно зустріли тренерів : Тетяну Мелещенко та Андрія Круп'яка.

В перший день зустрічі гості презентували педагогічному та учнівському колективам спільний проект Європейського Центру ім. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Ради Європи.

Після перерви на брейк-каву тренери провели тренінг, де педагоги та діти, поділившись на групи, уявно в «шапці - неведимці» потрапили в демократичну школу. Не було великих різнобіжностей між мріями і реальністю. Та все ж потрібно змінюватись, щоб стати ще кращими, демократичнішими.

Другого дня на зустріч прийшли і батьки учнів школи, і представники громади, як передбачає проект.

Було проведено самооцінку школи всіма групами програми за різними стандартами (моніторинг змін). Дещо радувало, а рівень виконання деяких стандартів був лише початковий. Сучасна школа потребує змін. Враховуючи помилки, стартуємо, робимо кроки вперед до демократії.

Дякуємо тренерам, що навчили нас робити зміни на краще, починаючи з себе.