Свято творчості національно - культурних товариств Черкащини "Єдина родина"

Дата: 04.12.2017 13:21

3 грудня в Черкаській обласній філармонії відбулося свято творчості національно - культурних товариств Черкащини "Єдина родина",організатором якого був обласний центр народної творчості та культурно - освітньої роботи.В святкуванні взяли участь учасники та колективи з Черкас,Христинівки,Чигирина,Тального,Золотоноші,Корсунь - Шевченківського та Білозір'я.В програмі свята глядачі могли насолодитися запальними циганськими піснями та танцями,єврейськими колоритними наспівами,вірменськими піснями та оцінити німецький фольклор. Вимогою до учасників - вокалістів було виконання наряду зі своїми національними піснями, і пісень українською мовою.На сцену один за одним виходили представники різних національностей,приємно дивуючи та вражаючи своїм цікавим виконанням того чи іншого художнього номеру. Учасники студії "Грація"(керівник Ірина Боркут) Центру культури та дозвілля Білозірської сільської ради подарували глядачам два тематичних танці:"Єврейський" та "Циганський".Глядачі бурхливими оплесками віддячили учасникам...Щиро дякую всім дітям,які прийняли участь в святі та батькам,які підтримали нас!!!

ї