Останній дзвоник в смт. Ірдинь

Дата: 29.05.2017 13:34

Ось і пролунав дзвінок в Ірдинській загальноосвітній школі. Останній дзвоник вже став традиційним святом у школярів. Він оповіщає про закінчення навчального року. Це свято водночас веселе і сумне. Одним він віщує канікули, а для випускників — путівку в доросле життя, з безліччю сюрпризів, подоланням різних життєвих перешкод. Всі вчителі та учні зібралися в шкільному дворі для проведення урочистої лінійки. У цей день старшокласники прощаються зі школою і дитинством. Вже завтра для них починається нове життя, повне несподіванок. По закінченню свята випускники дзвонять у дзвіночок, він символічно зображує шкільний дзвінок. Дзвіночком дзвенить першокласниця, яку несе на руках одинадцятикласник. В душі у кожного учня промайне смуток про безповоротне дитинство та про радісні моменти, які відбулися в стінах школи за 11 років. Тому від щирого серця вітаємо наших любих випускників і бажаємо щасливої дороги у їхньому дорослому житті.