Продовжуються роботи по благоустрою паркової зони в центрі села Білозір’я

Дата: 29.12.2017 13:37

Продовжуються роботи по благоустрою паркової зони в центрі села Білозір’я.

Згідно плану соціально-економічного розвитку нашої громади на 2017 рік, виконавчим комітетом Білозірської сільської ради, відповідно до проектної документації продовжуються роботи в парковій зоні в центрі села Білозір’я.
Вкотре за сприянням народного депутата Верховної РадиУкраїни Рудика Сергія Ярославовича та кропіткої роботи відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Білозірської сільської ради на чолі з начальником відділу Синельник Ірини Анатоліївни з державного бюджету на облаштування паркової зони в селі Білозір’я виділено 378 тис. грн. гривень.
Дані кошти частково освоєні в грудні 2017 року. Завершилися роботи з капітального ремонту тротуарних доріжок парку, завершено будівництво мереж зовнішнього освітлення території парку.