День Знань!

Дата: 04.09.2017 13:42

Свято знань — це не лише початок шкільних занять! Це справжнє всенародне свято мудрості й доброти, людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Ця шкільна традиція нашого Ірдинського НВК є чудовим святом, яке неможливо порівняти ні з яким іншим. Воно незабутнє, чарівне. Вся шкільна родина, друзі школи, батьки, бабусі, дідусі поринули у чудовий світ знань. Сьогодні двері нашої школи вкотре відчиняються для першокласників, таких красивих, схвильованих і радісних. Це старт, велика дорога, яка поведе по шкільних предметах у глибини науки, буде вчити вчитися, долати перешкоди, виховувати свій характер і волю. Але несе воно і сум. Сум для одинадцятикласників, бо для них воно останнє в ролі випускників.