До закінчення опалювального сезону субсидії не будуть переглядатися

Дата: 22.12.2016 13:45

Вже призначені субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати до 3200 гривень не переглядатимуться до кінця опалювального сезону. Про це заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева, інформують на офіційному сайті Міністерства.

– До закінчення опалювального сезону, до 30 квітня, субсидії не будуть переглядатися. Людина навіть з більшою заробітною платою буде платити той розмір, який їй призначено, – підкреслив Міністр.

Також Андрій Рева зазначив, що сім’ї у зв’язку з підвищенням мінімальних заробітних плат не витрачатимуть на комунальні платежі всі зароблені гроші, оскільки субсидії будуть розраховуватися за спеціальною формулою.

– Якщо родині прибавлять, умовно кажучи, 500-600 гривень, то сім’я доплатить за житлово-комунальніпослуги зцієї суми теж певний відсоток, десь 100-120, до 150 гривень. Так, щоб всі 600 гривень, які додали, сім’я віддала за житлово-комунальні послуги, – такого не буде, формульний розрахунок говорить саме про це, – додав Андрій Рева.

Джерело: Черкаська ОДА