Бережи здоров’я змолоду

Дата: 17.11.2016 13:50

Що найцінніше у житті? Здоров’я! «Бережи здоров’я змолоду» - наголошує народна мудрість. Його  не можливо купити в магазині, не можливо знайти на дорозі та виграти в лотерею. Лише цінуючи здоров’я з дитинства, можна дожити до старості при здоров’ї. Відділ культури, туризму, спорту та молоді та з питань захисту дітей не міг стояти осторонь. Тому запросив до співпраці муніципального капелана Віталія Євтушенка та його команду.

16 листопада 2016 року у залі Центру культури та дозвілля  відбувся лекція «Здоровий спосіб життя». Учасниками, якої стали учні старших класів Білозірської ОТГ. Мета заходу: виховувати в учнів негативне ставлення до вживання алкогольних напоїв, тютюнокуріння та наркотиків, розвивати уявлення про їх шкідливість; бажання і вміння вести здоровий спосіб життя, критично ставитися до своїх нега­тивних вчинків; формувати вміння володіти собою; спонукати учнів до роздумів: вибір залежить від тебе самого.

З першої хвили пан Віталій зацікавив молодь, роздавши листівки з термінами лекції. Потім команда лектора запропонувала зробити вибір, пригостивши дітвору цукерками двох видів: одні були загорнуті, а інші – навпаки. Відштовхуючись від вибору, самі учні озвучили причину вибору. За висловлення думки школярі отримували заохочувані дарунки. Гарним порівняльним прикладом стала гра  із стаканами соку. Лектор не робив висновків самотужки, а не вимушено спонукав це робити дітей. Ніби з рога достатку, сипалися питання від дітей, на які пан Віталій професійно відповідав, наводячи приклади з життя.

Незчулися, як швидко сплинув час. Всіх хвилювало лише одне питання: коли наступна лекція.