Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 03.10.2017 13:53

Дорогі наші ветерани, люди похилого віку!

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї громади та держави.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Вже, мабуть, стає доброю традицією, що небайдужі підприємці нашої громади надають благодійну допомогу з нагоди відзначення Міжнародного дня похилого віку, а саме: Собко Анатолію Олексійович, Плодистий Анатолій Іванович та Барабан Любов Іванівна, Хоменко Олена Михайлівна, Войтко В’ячеслав Миколайович, Буйновська Галина Миколаївна, Лозумірська Тетяна Олександрівна.

Висловлюємо слова вдячності і побажання міцного здоров’я, щастя і благополуччя, фінансового достатку й душевної рівноваги.