Місяць «неформальної зайнятості»

Дата: 29.07.2016 13:55

26 липня 2016 року відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення її рівня та легалізації трудових відносин із найманими працівниками. На засіданні комісії було вирішено з 01.08.2016 по 31.08.2016 провести місяць «неформальної зайнятості». В рамках даного заходу  жителі Білозірської сільської ради зможуть виразити своє відношення до  неформальної зайнятості» заповнивши анонімну анкету  на сайті Білозірської сільської ради. Бланк анкети розміщений на офіційному сайті Білозірської територіальної громади в розділі економіка, а також анкету можна надіслати в письмовому вигляді за адресою  Черкаська область, Черкаський район, с.Білозір’я, вул. Незалежності, 168 Білозірська сільська рада.