Щаслива дитина – коли ненька поруч

Дата: 11.11.2016 14:00

Щасливий кінець…В травні до відділу культури, туризму, спорту та молоді, з питань захисту прав дітей звернулась мешканка села Білозір'я, яка повідомила, що її дочку забрали на примусове лікування,  а вона не може залишити собі її сина, свого онука, тому що вона не має часу на його виховання. Вона запропонувала забрати  його в інтернат.

Ця ситуація не залишила жодного працівника сільської ради байдужим. Кожен бажав чимось допомогти. Наш відділ з питань захисту прав дітей почав шукати всіх рідних і близьких, які бажали б залишити дитину на час поки мама лікується. І не дарма, в с. Хутори, як вияснилося, проживає біологічна тітка дитини, яка відразу погодилася взяти дитину і забезпечити усім необхідним.

З того часу дитина проживала в с. Хутори, відвідувала садочок, тітка забезпечила дитину одягом, іграшками та усім необхідним для хлопчика.

Так сплив час… 08.11.2016 року для хлопчика чекав сюрприз  - повернення додому найріднішої,наймилішої людини - мами. Яка обіймала, цілувала та запевняла, що відтепер вони ніколи не розлучатимуться.

Сім'я повернулась жити за місцем реєстрації. В будинку є все необхідне для дитини. Але це не так важливо, головне, що мама поруч…