УВАГА!

Дата: 31.10.2017 14:04

Шановні жителі БІЛОЗІРСЬКОЇ ОТГ!

31 жовтня – 02 листопада 2017 року відбудуться командно-штабні навчання на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області    у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

Під час навчань будуть відпрацьовуватись дії населення в разі виникнення надзвичайної ситуації на території в/ч А 3177 де зберігаються боєприпаси.

В разі отримання Вами сигналу «Увага Всім» через місцеве радіомовлення, засоби телефонного зв’язку, шляхом подання тривоги частим боєм церковного дзвону та сигналами транспортних засобів, шляхом оповіщення через відповідальних осіб, просимо діяти у відповідності до пам’ятки населенню розміщеної нижче, при цьому нагадуємо що це НАВЧАЛЬНА ТРИВОГА.