Розпочато пільгове кредитування учасників АТО на придбання житла

Дата: 15.12.2016 14:05

Розпочато пільгове кредитування учасників АТО на придбання житла за програмою «Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву». Так, 12 грудня у Держмолодьжитлі погоджено надання першого такого кредиту за рахунок коштів Фонду. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«У жовтні Мінрегіон схвалив нову Стратегію Держмолодьжитла, передбачивши у ній напрямки із забезпечення житлом учасників АТО, сприяння індивідуальному житловому будівництву для учасників АТО, пільгове кредитування військовослужбовців. А вже сьогодні розпочинаємо кредитування», — зазначив Геннадій Зубко.

Так, киянин Михайло Рязанов отримав за кредитним договором 238 377 грн на купівлю квартири у Нових Петрівцях на Київщині. Термін погашення пільгового кредиту – 29 років і 4 місяця.

Джерело: Черкаська ОДА