Kids Will - перше в Україні дитяче місто професій.

Дата: 03.10.2017 14:08

02 жовтня на осінніх канікулах учні Білозірської ЗОШ І-ІІ ст. філії ОНЗ "Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст." Білозірської сільської ради відвідали Kids Will у Києві. Kids Will - це перше в Україні дитяче місто професій. Тут кожна дитина може на деякий час стати дорослим і самостійним: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші та витрачати їх на свій розсуд. Як дорослим, дітям довелося самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. Kids Will - це не просто гра, а повноцінне місто, що живе власним насиченим життям. Як і в реальному світі, тут є міська адміністрація - Мерія, правоохоронні органи - Поліція, Суд, Комунальна служба, Поштове відділення і навіть власні ЗМІ. Загалом у місті 27 станцій, на яких можна засвоїти основи близько півсотні різних професій. У цьому полягає головна мета проекту - надати дітям можливість показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти й відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.