Відкриття Центру надання адміністративних та соціальних послуг

Дата: 30.12.2016 14:08

Сьогодні, 30 грудня 2016 року, відбулася знакова подія для Білозірської об’єднаної громади – відкриття Центру надання адміністративних та соціальних послуг. Буде надаватись 48 адмінпослуг.

На відкритті були присутні гості: Березань Я. Г. заступник голови Черкаської ОДА, Собко О. П. голова Черкаської районної ради, Коренюк П. В. заступник голови Черкаської райдержадміністрації, Степанюк С. О. заступник голови Черкаської районної ради.

Благочинний Черкаського району УПЦ Київського патріархату отець Андрій та отець Анатолій.

Відкрив зібрання Міцук В. П., сільський голова, який наголосив на тому, що це знакова подія для громади, коли люди можуть на місці отримати всі послуги.

Привітав відкриття ЦНАПу і Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради  (директор Лопушан Л. В.).

І сьогодні ж завершилось будівництво соціального житла для лікарів. Гості відвідали дане будівництво.