Одним із головних завдань Уряду на найближчу перспективу є проведення осучаснення пенсій

Дата: 28.10.2016 14:12

Уряд сьогодні став на шлях поступового і ефективного збільшення всіх соцстандартів і одним із головних завдань Уряду на найближчу перспективу є проведення осучаснення пенсій. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

– Зараз ми піднімали лише мінімальний розмір пенсії і підвищення відбувалося лише для тих пенсіонерів, розмір пенсії яких залежить від мінімальної. Це приблизно 7 млн пенсіонерів, – сказав він.

Для всіх інших категорій пенсіонерів підвищення не відбувалося протягом останніх трьох років.

– Тому одним із головних завдань Уряду на найближчу перспективу є проведення осучаснення пенсій цим людям, – зазначив Розенко.

Одним із джерел додаткового фінансового ресурсу для Пенсійного фонду Павло Розенко назвав доходи від підвищення мінімальної заробітної плати.

– Потрібно розуміти, що збільшення заробітних плат призводить до збільшення доходів Пенсійного фонду. За моєю оцінкою, додатковий ресурс ПФ на першому етапі складе щонайменше 7-10 млрд грн, – зауважив Віце-прем’єр-міністр.

Джерело: Черкаська ОДА