Кохання. ВІЛ. СНІД.

Дата: 12.05.2016 14:15

Любов – високе почуття, яке спонукає людину робити лише добрі справи й поводитися дружелюбно та добросердно як щодо коханої особи, так і щодо всього світу. Любов можна відчувати до дитини, батьків, чоловіка або дружини, коханих, сусіда, Батьківщини… Колись через кохання розпочинали війни,зрікалися корони, створювали мистецькі шедеври.

Любов та кохання – це дуже складні почуття, яким важко дати визначення. Деякі люди вважають, що кохання – це лише романтичні емоції. Дехто ототожнює кохання із сексуальними бажаннями та привабами. Інші переконані, що жодному разі не слід вступати у статеві зносини без кохання, а є й такі, котрі впевнені, що тільки через статеві зносини можна зрозуміти справжні почуття до іншої людини.

А що таке кохання  для підлітків 9 – 10 класів сьогодні, чи несе воно небезпеку - намагалася з’ясувати служба у справах дітей, провівши бесіду з вкрапленням тренінгу в Білозірській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. на тему «Кохання. ВІЛ. СНІД».

До уваги учнів було запропоновано відеосюжети «з Чого все починалося…», в яких висвітлено перші спалахи хвороби, шляхи до «прірви життя» інфікованих людей.

За круглим столом було обговорено методи профілактики ВІЛ та СНІДу. В підсумку спільною думкою стало те, що найбільш дієвим методом профілактики ВІЛ – інфекції та СНІДу є володіння достовірною інформацією, яка допоможе оцінити ризики інфікування та можливі шляхи зміни своєї поведінки.