Вшанування пам’яті Віктора Єременка

Дата: 09.09.2016 14:15

9 вересня учнями 6-Б класу та класним керівником Письменною Г.П. Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. був проведений відкритий захід, приурочений другій річниці з дня смерті Віктора Єременка на тему «Білі лебеді на небесах».

Учні відвідали музейну кімнату, де ознайомилися з біографією життя односельця В. Єременка загиблого 11 вересня 2014 р.  в м. Артемівськ, Луганської області.  Діти згадали про події  на Майдані, переглянули відеоролики подій у зоні АТО.   Зі словами вдячності та з почуттям патріотизму декламували власноруч написані вірші.

В усіх класах школи були проведені виховні години вшанування пам’яті героя. На заході була присутня працівник відділу освіти та охорони здоров’я  Білозірської сільської ради Чорна С.А.

Учні 8-А класу разом з класним керівником Козюрою Л.П.  вшанували пам'ять свого земляка на сільському кладовищі.

Герої не вмирають. Просто йдуть.

Із поля бою – в небо.

Пливуть білими лебедями.