УВАГА!

Дата: 20.02.2018 14:17

Повідомляємо, що пільги на житлово-комунальні послуги  для певної категорії громадян надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. З 1 січня 2018 року розмір соціальної податкової пільги становить 2470 грн. Для визначення права на отримання пільг пільговики та працездатні члени їх сімей (з числа осіб,  на яких поширюється пільга), які протягом попередніх шести місяців, крім пенсії і соціальної допомоги, отримували інші доходи (заробітна плата, грошове забезпечення, стипендія, доходи від підприємницької діяльності) подають декларацію та довідки про доходи або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період. У разі неподання вищевказаних документів дія пільг припиняється. Поновлення пільг можливе лише з місяця звернення пільговиків.

Пільговикам, у яких середньомісячний дохід не перевищує 2470 грн., встановлюється право на отримання пільг протягом дванадцяти місяців. У тому випадку, коли середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує 2470 грн., пільговики втрачають право на отримання пільг.

До кінця тижня, всім кому потрібно поновити декларацію про доходи, або звернутися за житловою субсидією в зв’язку з припиненням дії пільги,  буде надіслано повідомлення. Просимо своєчасно подати документи до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Білозірської сільської ради.