ДОПОМОГА ВОЇНАМ З БІЛОЗІР’Я

Дата: 27.02.2017 14:18

Білозірська громада, як і більшість українців, вважає, що Україна – єдина й неподільна. Не спиться  громаді, коли на варті сини її стоять, адже погодні умови такі непередбачені. Тому ми вдячні воїнам, які воюють під кулями ворога, захищаючи нас і нашу Україну. Серед них і наші жителі.

Щойно дізнавшись, що додому приїхав на декілька днів Куманьов Олександр Володимирович, який захищає Батьківщину в Авдіївці, відділ культури, туризму, спорту, сім’ї, молоді та з питань захисту прав дітей відразу запросили його до себе. Де передали, раніше булизібрані жителями Білозіря (небайдужими  жителями, вчителями та учнями ЗОШ, працівниками Центру ПМСД, працівниками дитячого садочка  та вихованцями «Червона Шапочка», а також працівниками Білозірської сільської ради) теплий чоловічий одяг, закуплені  засоби гігієни, крупи та тютюнові вироби .

Маємо надію, що це хоч трішки зігріє наших захисників та огорне домашнім теплом душу. Та найголовніше – повертайтеся живими!