Герої не вмирають... Вони завжди з нами в наших серцях.

Дата: 06.02.2018 14:18

Скільки б не минуло років, не зітруться з нашої пам’яті імена тих, хто не повернувся з АТО.

Сьогодні 6 лютого нашому землякові Віктору Єременко виповнилося б 25 років, але не судилося. Він загинув патріотом своєї держави, борючись за волю, честь і народ.

Зростаючи  сиротою, Віктор мав всі риси доброї порядної людини. Закінчив Смілянську загальноосвітню школу-інтернат, працював різноробочим, згодом вступив до Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

Із початком Революції Гідності Віктор залишав  навчання і приєднався до 22-ї сотні Самооборони Євромайдану.

Після  анексії Росією Криму уклав контракт про проходження служби у військовому резерві Національної гвардії України. За два місяці він у складі 1-го резервного батальйону НГУ вже виконував бойові завдання в районі АТО, на блокпосту під Слов’янськом.

10 вересня 2014 року загинув під Артемівськом (Донецька обл.).

В пам’яті земляків Віктор Єременко назавжди залишиться мужнім героєм, який виконав свій головний обов’язок – захист рідної землі.

Білозірська  громада пам’ятає, сумує і схиляє  в скорботі голову перед  вічною пам’яттю героя.