Про публічні закупівлі

Дата: 04.11.2016 14:19

З початку вступу в дію закону України «Про публічні закупівлі» в Білозірській сільській раді розпочав свою роботу Тендерний комітет Білозірської сільської ради. Станом на 04.11.2016 р. на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «ProZorro» оприлюднено 14 звітів про укладені договори, 16 річних планів та проводиться процедура відкритих торгів по закупівлі комп’ютерного обладнання, інтерактивних дошок, мультимедійних проекторів та цифрового вимірювального комплексу для потреб Білозірської ЗОШ І-ІІІ ст.

Інформацію про річні плани закупівель та закупівлі, які здійснюються Білозірською сільською радою можна побачити на на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «ProZorro» (https://prozorro.gov.ua).