Життя не стоїть на місці

Дата: 12.05.2016 14:22

Життя не стоїть на місці. Все йде, все минає. Змінюються принципи, погляди, моральні цінності. Інколи підлітки допускають  помилку, вважаючи скромність, стриманість, цнотливість – дорогою в нікуди.

10 травня 2016 року о 11годині відбувся захід , проведений службою у справах дітей у Білозірській загальноосвітній школі І–ІІІст. з метою проведення лекції для восьмикласників «Статеве виховання». Учням було запропоновано проблемні питання, відповіді на які необхідно дати в анкетній формі. Восьмикласники переглядали пізнавальні відеофільми, після чого обговорювали побачене. Відзначимо, що діти знають, що таке ВІЛ, СНІД, контрацептиви. Адже неодноразово вчителі акцентували увагу щодо здоров’я та безпеки. Приємно вразило те, що учні, в підсумку роботи, усвідомили, в якому віці розпочинати статеве життя.