Зустріч вихованців Білозірської ЗОШ І-ІІ ст. №2 з учасником АТО Куманьовим О.В.

Дата: 22.02.2017 14:22

Сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. Кожен українець розуміє: ми повинні допомагати своїй державі, щоб вона була нероздільною, щоб ми мали свою Батьківщину. Ми вдячні воїнам, які воюють під кулями ворога, захищаючи нас і нашу Україну. Серед них і випускники Білозірської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2.
На урочистостях був присутній випускник школи — учасник АТО, Куманьов Олександр Володимирович, а також мама Олександра — Куманьова Світлана Михайлівна.
Педагоги, школярі уважно слухали розповіді юнака про бойові будні. Військовослужбовець звернув увагу на те, що слова «Слава Україні! – Героям слава!» перестали бути просто вітанням, це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є свідченням справжнього патріотичного подвигу. Ця несподівана, неоголошена війна показала, що і в мирний час, в епоху цивілізованого співіснування держав треба бути сильним перед світом, щоб захищати свої інтереси, свій народ.
Не обійшлося і без подарунків. Олександр привіз у шкільний куточок від воїнів 30-ї окремої бригади прапор із підписами та побажаннями. Учні та вчителі школи вручили Олександру малюнки та листи солдатам, які ще знаходяться у зоні АТО, і висловили глибоку вдячність Світлані Михайлівні за виховання сина-патріота.