Відкриття реконструйованого Комунального закладу «Центру первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 21.02.2018 14:23

21 лютого в нашій громаді відбулося відкриття реконструйованого Комунального закладу «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Білозірської ОТГ, до слова були запрошені: сільський голова В.П. Міцук, заступник голови ОДА Березань Я.Г., Головний лікар Черкаської районної лікарні с. Червона Слобода Гуськов М.В., головний лікар КЗ «ЦПМСД» Черкаського району Пантюхіна Г.А., голова обласної організації Товариства Червоного Хреста в Черкаській області Гретченко І.І., заступник директора БФ «Урожай громаді», представник народного депутата Рудика С.Я., Ковтун Оксана, депутат сільської ради Половинка Л.О.