Білозірська ОТГ одна з перших серед об’єднаних грамад почала активно впроваджувати партисипаторний бюджет.

Дата: 20.07.2017 14:24

Білозірська ОТГ одна з перших серед об’єднаних грамад почала активно впроваджувати партисипаторний бюджет (бюджет участі) за підтримки Польсько-української фундаціі співпраці PAUCI .
З вересня 2017 року розпочнеться приймання проектів від мешканців громади. Після проведеного голосування, проекти-переможці будуть реалізовані протягом наступного року. Фінансування проектів-переможців здійснюватиметься з бюджету Білозірської ОТГ.
МАЄМО ВЕЛЕЧЕЗНІ СПОДІВАННЯ, ЩО ГРОМАДА ПРИЙМЕ АКТИВНУ УЧАСТЬ В БЮДЖЕТІ УЧАСТІ ТА НЕ БУДЕ НЕХТУВАТИ ТАКОЮ МОЖЛИВІСТЮ "БУТИ ПОЧУТОЮ". Адже, бюджет участі (громадський бюджет) надає можливість налагодити діалог через проети між громадою та місцевою владою.