Порядок денний 23 сесії сьомого скликання Білозірської сільської ради 12 вересня 2016 року

Дата: 09.09.2016 14:25

1. Про внесення змін до рішення сільської ради  від 30.12.2015р.  №6-1/VІІ   «Про сільський бюджет  на 2016 рік».

2. Про внесення змін до штатного розпису Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозірської сільської ради.

3. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 21.07.2016 року №20-8/VІІ « Про затвердження Програми організації харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл Білозірської сільської ради на 2016 рік».

4. Про виплату стипендії учням-переможцям обласного конкурсу МАН.

5. Про зміну назви відділу виконавчого комітету Білозірської сільської ради.

6. Про передачу матеріальних цінностей на баланс Територіального центру соціальних  обслуговування (Надання соціальних послуг) Білозірської сільської  ради Черкаського району Черкаської області.