Щорічна разова грошова допомога у 2017 році: розміри і правила отримання

Дата: 15.05.2017 14:27

Цьогоріч розмір щорічної разової грошової допомоги, яку можуть отримати від держави інваліди війни та люди, що в дитинстві були в’язнями концтаборів і є інвалідами, складає від 2700 до 3500 грн залежно від групи інвалідності.

Учасники бойових дій (у тому числі учасники АТО) можуть розраховувати на разову виплату в розмірі 1200 грн. До них за цим показником прирівняні колишні неповнолітні в’язні концтаборів і люди, що народилися в концтаборах. Особи, що мають особливі заслуги перед Батьківщиною, можуть звернутися до органів соцзахисту для отримання допомоги в розмірі 3500 грн.

Детальніше про умови й розміри соціальної підтримки вразливих верств населення – в інфографіці:

Посилання на оригінал: http://www.slovoidilo.ua/2017/04/26/infografika/suspilstvo/shhorichna-razova-hroshova-dopomoha-2017-roczi-rozmiry-pravyla-otrymannya