День Театру в Центрі культури та дозвілля

Дата: 04.10.2016 14:28

30 вересня в Центрі культури та дозвілля пройшов День театру.

Розпочався він 0 12.00 показом музичної казки сімейного перегляду «Всі миші люблять сир» у виконанні акторів Черкаського Академічного обласного українського музично – драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.

Основним лейтмотивом  повчальної казки є те, що будь які перешкоди не стануть на шляху у щирого і світлого почуття, любов завжди візьме гору.

Діти, батьки та вчителі отримали задоволення від перегляду мюзікла. Адже кожна вікова категорія змогла для себе під час перегляду віднайти повчальне,цікаве та цінне.

Для дорослого глядача о 17.00 відбувся показ комедії « Сватання на Гончарівці» за твором українського класика Григорія Квітки – Основ’яненка. Глядачі тепло приймали гру акторів театру, підкреслюючи це оплесками протягом вистави. Особливою увагою глядачів користувався актор Олександр Кузьменко, який майстерно грав роль Стецька. Зачаровували своїм солов’їним співом і заслужені артистки України Наталія Мамалига(роль Уляни) та Людмила Талах(роль Одарки).

По закінченню вистави глядачі стоячи дякували оплесками та квітами всім акторам. Зі словами щирої вдячності від громади виступив перший заступник сільського голови М. П. Пишний,який подякував, «що відірвали від буденної рутини та подарували таке чудове дійство».