В Ірдині відкриють стелу Героям Небесної Сотні та учасникам АТО

Дата: 16.08.2016 14:30

25-ту річницю Незалежності на Черкащині відзначатимуть під гаслом «Народжені вільними». З нагоди ювілейної дати в Ірдині відкриють пам’ятний знак Героям Небесної Сотні та учасникам антитерористичної операції.

Ще два роки тому жителі селища виступили з ініціативою створення подібного пам’ятника героям сучасності. Для цього зібрали і певну суму грошей. Однак здійснити задумане їх виявилося замало. Проте ініціативу сільчан підтримали і голова об’єднаної громади Володимир Міцук, і староста селища Олександр Максимов, і депутати сільської ради. Необхідні кошти на пам’ятний знак знайшлися в місцевому бюджеті. Відтак вже у суботу, 20 серпня, відбудеться його урочисте відкриття.

Участь в антитерористичній операції на Сході країни взяло 9 жителів селища.