День захисту дітей

Дата: 01.06.2017 14:31

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Сьогодні в Центрі культури та дозвілля с. Білозір'я було весело. До Дня захисту дітей організували заходи для дітей Білозіської ОТГ , біля 600 дітей прийняли участь в заходах, був організований конкурс серед директорів шкіл та завідувачів ДНЗ на приготування каші. Конкурсна комісія на чолі з сільським головою і головою Черкааської РДА визначили переможців конкурсу.

Діти танцювали, співали розфорбовувалися. Перед ними виступали фокусники, артисти, майстер класи. Після завершення свята всі пригостилися безкоштовно кашею.

Голова Черкаської РДА Яріш А.А. та сільський голова Міцук В.П. привітали дітей зі святом та побажали доброго літнього відпочинку.