Пільги

Дата: 25.02.2016 14:32

Право на отримання пільг надається на підставі документів, що підтверджують статус багатодітної сім'ї та статус дітей з такої сім'ї.

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім'ї та статус дітей з такої сім'ї є ПОСВІДЧЕННЯ батьків багатодітної сім'ї та ПОСВІДЧЕННЯ дітей з багатодітної сім'ї (дітям з багатодітної сім'ї посвідчення видаються з шести років).

Звертаємо увагу! Посвідчення що підтверджують статус батьків багатодітної сім'ї та посвідчення дітей з багатодітної сім'ї мають термін дії, тому пільга може надаватись тільки по строк дії цих посвідчень. У разі, якщо сім'я має право на продовження строку дії таких посвідчень, то це необхідно робити завчасно, щоб строк дії посвідчень не впливав на термін дії пільг. Тобто щоб не було перерви у наданні пільг.

Нагадуємо! Відповідно до ПОРЯДКУ надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. №389, право для отримання пільг на житлово-комунальні послуги та послуги зв'язку визначається кожні шість місяців, пільга надається з місяця звернення (для визначення права на пільги, пільговики, які крім пенсії та соціальної допомоги, отримують заробітну плату; грошове забезпечення; стипендію або до складу сім'ї яких входять працездатні особи, через кожні шість місяців подають декларацію про доходи сім'ї пільговика, а також довідки про доходи свої та членів сім'ї на яких поширюється пільга, за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період).