Тергромади Черкащини стовідсотково отримали «інфраструктурну» субвенцію

Дата: 20.12.2016 14:33

Кошти на формування інфраструктури у трьох об’єднаних територіальних громадах області надійшли на їхні рахунки у повному обсязі. На передбачені з держбюджету 12,8 млн грн. на місцях реалізують 27 проектів, повідомив директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік.

У Білозірській ОТГ втілюють 17 проектів на передбачені 7,3 млн грн, Єрківській  – 2 проекти на 1,3 млн грн, Мокрокалигірській – 8 проектів  на 4,1 млн грн.

– Держава повністю виконала фінансові зобов’язання перед територіальними громадами нашої області, – зауважив Роман Карманнік. – Уже маємо 20 реалізованих проектів на місцях. Решта будуть завершені до кінця року.

Такаж ситуація із коштами ДФРР. Із 69,8 млн грн запланованих на цей рік вже також надійшло 100%. Відзначу, коштом Держфонду регіонального розвитку у наших трьох перших тергромадах втілюється 4 проекти на загальну суму 1,6 млн. грн.

Джерело: Черкаська ОДА