Тепло на Черкащину повернеться через тиждень

Дата: 03.06.2016 14:35

На погоду Черкащини починає впливати північний антициклон. Він зумовлює припинення опадів і надходження більш прохолодного повітря.

Про це повідомляє прес-служба обласного гідрометцентру.

До кінця тижня денна температура повітря очікуються у межах +16+21º, а нічна +11+16º.

Прохолодна погода дещо призупинить розвиток теплолюбних сільгоспкультур та може викликати хвороби рослин.

Що стосується погоди у травні, то середня за місяць температура повітря становила по області 14,7-15,6°, що відповідає кліматичній нормі. Максимальна температура повітря досягала 25-27°, мінімальна становила 3-5°. Дощі різної інтенсивності, часто у супроводі гроз, спостерігались впродовж більшості днів і розподілялись по території нерівномірно. Кількість опадів становила від 82 до 120 мм, що відповідає 180-320% місячної норми.

Джерело: ІнфоМІСТ