01 квітня 2016 року відбувся суботник

Дата: 04.04.2016 14:35

Щойно пригріло сонечко, а  господар вже клопочеться на господі: там підмести, там підбілити, там покопати, там посадити… І клопочеться – трудиться, не покладаючи рук, з ранку до вечора. Гарний господар той, хто своє обійстя в чистоті тримає. Тож заходилися білозірці в своєму рідному селі лад наводити.

01  квітня 2016 року відбувся сільський суботник, до якого активно залучилися працівники сільської ради, Будинку культури,   загальноосвітніх  шкіл та дошкільного навчального закладу. Вправно працювали  із жартами та сміхом. З гарним настроєм та задоволенням  попрацювали на благо села.

Шановні жителі села Білозір’я!  Не стійте осторонь, залучайтеся до колективної праці. Адже чисто не там, де прибирають, а там,  де не смітять