Дата: 12.05.2016 14:36

Згідно розпорядження Черкаської обласної державної  адміністрації №160 від 06.04.2016 п.7 Про затвердження Плану заходів щодо легалізації виплати заробітної плати і трудових відносин з найманими працівниками в області на 2016 рік, членами комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення її рівня та легалізації трудових відносин із найманими працівниками, проводиться наступна робота:

•  інформаційно-роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання – роботодавців та населення щодо економічних і соціальних переваг дотримання ними вимог чинного трудового законодавства в частині використання найманої робочої сили, запобігання фактів неофіційних трудових відносин та запобігання ухилення від законних схем оподаткування;
  •  збір інформації (від суб’єктів господарювання, Пенсійного фонду України та Державної податкової інспекції) про наявний стан трудових відносин суб’єктів господарювання з найманими працівниками.