Санаторій “Чайка” у Лазурному буде приймати учасників АТО

Дата: 25.05.2016 14:40

Санаторій “Чайка” (Приватне багатопрофільне підприємство “ПАРІТЕТ”), що знаходиться в с. Лазурне Скадовського району став переможцем відкритих конкурсних торгів на закупівлю послуг з санаторно-курортного лікування учасників АТО у 2016 році.

“Вчора керівник Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Наталія Возаловська, керівник сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Херсонській області Юрій Любченко, представники Товариства ветеранів, учасників АТО на Сході України перевірили готовність санаторію до роботи з учасниками АТО.

Перевіряли кімнати, їдальню, кількість медичних послуг, сертифікати, меню тощо. Така собі програма “ревізор”. Результатами залишилися задоволені. В приміщеннях проведено ремонт, закуплені нові меблі, білизна, телевізори, холодильники, медичне обладнання. Лікувати будуть провідні фахівці, з якими укладені договори, домовлено про організацію діагностики.

Також є футбольне поле, тренажери в приміщенні та на дворі. Питання рятувальників та охорони також вирішується. А яка там краса. Санаторій стоїть на березі моря. Там, де  сходяться море і залив та починається коса, яка веде на острів Джарилгач. Нам сподобалося, і я маю надію, що наші захистники також залишаться задоволені». Про це  повідомляє керівник сектору Служби у Херсонській області Юрій Любченко.

Джерело: Державна служба України