Дата: 05.09.2016 14:41

Уряд буде відстоювати масштабну децентралізацію у Державному бюджеті на 2017 рік, усупереч заявам деяких політиків про необхідність централізації коштів. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

– Ми зберігаємо масштабну децентралізацію фінансів – це означає, що на місцях будуть кошти у наступному році. Ми за це будемо боротися, – заявив Володимир Гройсман, розповідаючи про пріоритети Уряду, визначені у проекті Державного бюджету на 2017 рік.

Він зазначив, що деякі українські «політикани» вже говорять, «що треба більше грошей консолідувати в центрі, в Києві». «Я категорично проти», – підкреслив Прем’єр-міністр.

– Міста, села, селища, райони, області мають отримувати кошти напряму – не від комітетів Парламенту, не від міністерств, а напряму: заробили гривню в бюджет – одразу ж розподілили. Тому децентралізація, хочу сказати, усім містам, селам, селищам, районам, областям буде збережена, – наголосив Володимир Гройсман.

Джерело: Черкаська ОДА