Семінар-тренінг з учасниками АТО та членами їх сімей

Дата: 06.10.2017 13:00

Для більшості з нас є життя ДО і ПІСЛЯ… ДО того, як війна увійшла у наш дім, і ПІСЛЯ…

З метою збереження миру і злагоди та запобігання конфліктів у сім’ях наших воїнів Білозірської ОТГ, 5 жовтня 2017 року начальник відділу організаційно-правової роботи Черкаського ОЦСССДМ Людмила Пона та представник ГО «Центр допомоги учасникам АТО» Євгеній провели семінар-тренінг для учасників АТО та членів їх сімей.

Оскільки кожна жінка, є берегинею роду, несе на собі непосильну ношу сімейного благополуччя та часто переживає вторинну травму, що є наслідком впливу травми чоловіка на життя сім’ї, симптоми бойової травми починають виявлятися і в дружин.

Тому необхідно проводити тренінги і для членів сімей учасників АТО.

У теплому та дружньому колі жінки та матері бачили, що вони не одні в таких життєвих обставинах, почули про шляхи вирішення тих чи інших питань, у них з’являлися сили йти далі.