Студія танцю «Грація» в Геронимівці

Дата: 13.07.2016 14:44

Для кожного з нас свято Івана Купала завжди асоціювалось з обрядом пускання вінків на воду  , жвавими та веселими стрибками через вогнище, а ще пошуком омріяного цвіту папороті…

Це свято і сьогодні овіяне якоюсь доброю магією, вірою людей у здійснення бажань і очікувань.

Саме з таким настроєм 9 липня відзначали районне свято Івана Купала в Геронимівці.   Дійство  проходило в лісі  навколо  невеличкого озерця  . І віночки пускали на воду, і Водяний всіх водою окропив, І Марену квітчали.

І всі ці обряди супроводжувалися піснями і танцями.

Серед запрошених гостей  були і учасники студії танцю «Грація» (кер. Дмитрієнко І.В.). Дівчата середньої та старшої груп  подарували глядачам купальську хореографічну композицію . А старша група студії зривала шквал аплодисментів  своїми запальними танцями –«Циганський», «Орися», «Ми – українці».

Задоволення ,  масу позитивних емоцій  і яскравих вражень отримали наші чарівні танцюристи.

Організатори свята і особисто сільський голова подякували білозірцям за участь у святі і висловили побажання про подальшу творчу  співпрацю .