До уваги учнів 11 класів та випускників минулих років

Дата: 07.12.2016 14:46

Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького проводить у форматі зовнішнього незалежного оцінювання 2017 р. тестування з української мови і літератури. Тестування безоплатне.

Тестування буде проводитись у корпусі №3 Черкаського національного університету за адресою: м.Черкаси, бульвар Шевченка, 79.

Графік проведення тестувань

Дата проведення

Час проведення тестування

Українська мова і література

18 грудня 2016 р. (неділя)

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Ресурси» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше у АІС «Абітурієнт», реєструватися непотрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).

2. Після реєстрації зайти у АІС «Абітурієнт» під своїм логіном та паролем і обрати предмет, з якого Ви бажаєте пройти тестування. Після цього Ви будете зареєстровані для проходження тестування. Реєстрація на тестування розпочинається 5 грудня і завершується 15 грудня.

3. З’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11.00). При собі потрібно мати  ручку з пастою чорного кольору.

Проїзд від залізничного вокзалу: маршрутним автобусом № 26, тролейбусом № 3 до зупинки "Університетська".

Проїзд від центрального автовокзалу маршрутними автобусами №№ 6, 26 до зупинки "Університетська".

Проїзд з центру міста: тролейбусами №№ 1, 7, маршрутними автобусами №№ 4, 11, 14, 31 до зупинки "Університетська"

Телефон: (0472) 56-56-04