Проводиться капітальний ремонт вулиці Тичини

Дата: 07.07.2016 14:47

За рахунок коштів  субвенції з  Державного бюджету по вулиці Тичини в с.Білозір’я проводиться капітальний ремонт дорожнього покриття. Згідно проекту передбачається капітальний ремонт вулиці довжиною 291,0 м, ширина проїзної частини складе 4,5 м. Проїзна частина дороги перебувала в незадовільному стані, відсутність твердого покриття створювала певні незручності жителям вулиці Тичини та жителям суміжних вулиць, які нею користуються. Також по вулиці Тичини здійснюється підвіз дітей ДНЗ «Червона шапочка».

Реалізація  проекту капітальний ремонт вулиці Тичини в с. Білозір’я. Черкаського району Черкаської області спрямована на покращення транспортно-експлуатаційного стану вулиці, що забезпечить підвищення надійності автотранспортного та пішого руху. Також реалізація даного проекту забезпечить належні умови для підвозу дітей до ДНЗ «Червона шапочка».