Підсумок акції «Збережемо. Поповнимо. Будемо читати!»

Дата: 11.11.2016 14:48

Святковою лінійкою розпочалося нагородження переможців початкової школи. Серед класних колективів перемогу вибороли учні 4Б класу та їх класовод Ротань Любов Вікторівна, які 100%-во прийняли участь: зібрали 62 кг макулатури, подарували 71 книгу та допомогли коштами.

Друге місце зайняли класні колективи 3-А та 3-Б класів з їх класоводами Бондаренко Наталією Володимирівно та Дубиною Тетяною Анатоліївною.

За перше місце діти нагороджені поїздкою до обласної дитячої бібліотеки.

Другі місця отримали солодощі.

Також були нагороджені грамотами, подяками та призами найактивніші учасники акції: Зарудніцька Дарина-2Б, Бас Яна-3Б, Погрібна Вікторія-4Б, Нечпал Маргарита-4Б, Даценко Марія-4Б, Бондар Настя-4Б, Савчук Софія-4Б, Демура Аліна-4Б, Куліченко Єва-4Б, Кисленко Аліна-2Б, Каптенко Аня-3Б, Моторін Владислав-3Б, Лозумірська Марія-3Б, Коваленко Ілля-3Б, Опольська Юля-3Б, Ворона Артем-3А.

Під час акції було зібрано 60 книжечок для дітей , позбавлених батьківського піклування, які будуть передані до Черкаського будинку маляти.

Учні 3-х, 4-х класів виготовляли суперобкладинки для своїх улюблених книг, за що теж були нагороджені призами.

Шкільний бібліотекар Крупенко Наталія Петрівна та актив бібліотеки ( учні 7Б класу) щиро дякують всім, хто був небайдужим та долучився до акції.

Всі книги будуть взяті на облік, за вилучені кошти від макулатури буде закуплено необхідну для школи літературу.